برای من هم دعا کنید..

نیاز دارم به دعا ، امشب ثبت میشه سرنوشت یک ساله ی ما .. یکی یادمون داد تو این شبا خدا رو قسم بدیم به یاس عباس (ع) که حتما خدا دلش برامون به رحم میاد .. برای منم دعا کنید .

+ نوشته شده در يكشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۱ توسط Rahena . | نظر بدهید

هستم

در تلگرام هستم اگر خواستید و دوست داشتید !

https://telegram.me/rahena1

+ نوشته شده در يكشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۲ توسط Rahena . | نظر بدهید

شرح دادم قصه را و گریستم و او همپای من گریست ..

امروز را نشسته بودم و ماه عسل را دیدم مثل تمام روزهایی دیگری که ماه عسل را میدیدم . منتها اولش با خودم گفتم کاش قصه ای که امشب روایت میشود کمی مرا وادار به گریه کند به قول بعضی ها کمی گریه دار باشد . قصه شروع شد و البته روایت و ماجرا چیزی بود که من باور نمی کردم حتی ذهنم به خودش از قبل ها اجازه ی تصور کردن چنین اتفاقاتی را هم نداده بود ..لحظه هایی که پرستو صالحی صحبت میکرد لحظه هایی که اشک میریخت با او گریستم و این درد ها را تجسم کردم و بعد گریستم .. آمدم پایین برای او قضیه را شرح دادم به قسمت حساس که رسیدم بغض کردم و اضافه های بغضم از چشمانم چکید مامان با من گریست , گریست و من گریستم ادامه دادم باز هم گریستم و او همپای من ..

*میدانید گاهی ادم ها را نمی توان حتی صد درصد شناخت گاهی ان ها غم دارند غم های عظیم و دردناک گاهی رخ داد هایی برای آن ها وقوع میدهد که ما نمی توانیم از عهده ی تجسم کردن آن ها بربیاییم .. برای پرستو ی صالحی آروزی بهترینا ها را میکنم. او غم دیده ..و این غمناک است.بیاید قضاوت نکنیم چیزی که دارد ما را به نابودی میکشد ..

** نظرات را باز می گذارم ..برای همیشه شاید !

*** شدیدا بابت اشتباهات تایپی پوزش می خواهم !

+ نوشته شده در پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۲ توسط Rahena . | نظر بدهید
درباره من
• مینویسم چون شادی عدم غم نیست بلکه کنار آمدن با غم است. مینویسم چون رنج ذات زندگی است .Telegram : @rahena1 *
آرشیو مطالب
باز نویسی قالب : عرفــ ــان | دریافت کدهای این قالب : HTML | CSS قدرت گرفته از بیان