جانان منو دنبال کرد!

گفتم دوست داشتن سخترین کاریه که تو دنیا وجود داره گفت مطمئنی اما از نظر من آسون ترین کاره!؟ گفتم آره گفت چرا اینو میگی؟ گفتم دوست داشتن سخت ترین کاره چون با اینکه میدونی نمیشه با اینکه میدونی عذاب میبینی با اینکه میدونی نمی رسی اما بازم ادامه میدی و بازم نمی تونی دست از دوست داشتن برداری.

کاش میشد بهش بگم اگه برای تو دوست داشتن آسونه پس دوسم داشته باش!

+ نوشته شده در دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۸ توسط Rahena .

سی خرداد

امروز همش دنبال فرصت بودم. که چی؟ که گریه کنم. فرصت که گیرم میومد مقاومت میکردم. الانم دلم می خواد گریه کنم ولی دارم مقاومت میکنم.میدونین دلم تنگه .. دلم غم داره .. دنبال دوا و درمونش نیستم چون به یقین رسیدم علاجی نداره .

+ نوشته شده در يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۰ توسط Rahena .

25 خرداد ماه

می دونید صد رحمت به دنیای وبلاگ نویسی نه اینستاگرام و تلگرام و هزار جور کوفت زهر مار که معتادش شدیم :\ دارم فکر میکنم باید بیشتر هوای ابنجا رو داشته باشم هوای اینجا پاک تره ..

*یه ذره تلاش کن تغیرای خوب کنی ..

+ نوشته شده در سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۳ توسط Rahena . | نظر بدهید

فکر کنم قرار شد سیبری در وجودم شکل بگیرد..

دارم حس میکنم بدنم دارد سست میشود این را پاهایم موقع راه رفتن چند بار به من گفتند و من فکر نمی کردم قضیه جدی باشد. و خب جدیدا دستانم نیز دارند به من میگویند که آنان نیز رمقی ندارند.  خب مگر میشود یکهو هم حال بدنت بد شود و بعد حال روحت؟ ترس دارم از اینده از همه چیز..

+ نوشته شده در جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۴ توسط Rahena .

بیستم خرداد

می دانید از اینکه دیگران از من استفاده ی ابزاری کنند بدم می آید از اینکه فقط وقتی با من کار داشته باشند میشوم عزیزم , جانم , بهترینم , بامرام ترین رفیق و بعد از آن تماما حرف هایشان را فراموش می کنند. می دانید آدم نمی تواند مثل کامپیوتر باشد و بعد از دیلیت کردن مطمئن باشد که دیگر فایل حذف شده باز نخواهد گشت و البته امروزه دیگر نباید به فایل های حذف شده هم اطمینان کرد که میشود با ترفند های مختلف برگردانده شوند. دارم فکر میکنم و میبینم من نمی توانم این ادم ها را از زندگی حذف کنم و بعد فراموش کنم. زندگی من آپشن های اندکی دارد که تعدادشان خیلی انگشت شمار هست یعنی خیلی ها!

دارم فکر میکنم به کارهایی که باید انجام دهم و به برنامه هایی که باید به انجام برسانم و باید این یک سال باقیمانده را بچسبم که دیگر نایی ندارم برای گله کردن از خودم و از زندگی ..

+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۶ توسط Rahena .
درباره من
• مینویسم چون شادی عدم غم نیست بلکه کنار آمدن با غم است. مینویسم چون رنج ذات زندگی است .Telegram : @rahena1 *
آرشیو مطالب
باز نویسی قالب : عرفــ ــان | دریافت کدهای این قالب : HTML | CSS قدرت گرفته از بیان